• پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز به مناسبت فرارسیدن ۲۹ دی روز هوای پاک و دیدار با رئیس اداره محیط زیست شهرستان البرز

  ۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ دي - 12:53:24

   احترام به طبیعت احترام به زندگیست و احترام به زندگی احترام به خالق است.
  :pushpin:دنیای پاک و محیط زیست سالم از بزرگ‌ترین موهبت‌هایی است که خالق یکتا به بندگان خود عطا کرده است. و خداوند، آفرینش انسان را به گونه ای قرار داده که برای زیستن، به تمامی آفریده های او نیاز دارد. از جمله این آفریده ها، هوای پاک و نیاز انسان به آن است تا بدین وسیله به حیات خود ادامه دهد. و وظیفه حفظ و پاسداشت این هدیه الهی بر دوش تمامی انسان ها است.
  :pushpin:امروزه حفاظت از محیط زیست و پاکیزگی آن یکی از مهمترین مطالبات مردمی در سطح جهان است که تحقق این خواسته به اراده شهروندان مسئولیت شناس و همراهی مدیران دستگاه های ذیربط وابسته است.
  :pushpin:اینجانب ضمن  گرامیداشت روز هوای پاک با اشاره به شعار هوای پاک، مسئولین و مردم ، به پاس خدمات و زحمات صادقانه متولیان امر محیط زیست و مردم فهیم شهرستان البرز و استان قزوین که برای بهره مندی از آسمانی آبی و هوایی پاک به عنوان موهبتی الهی تلاش می کنند، قدردانی می نمایم. از درگاه حضرت احدیت برای یکایک این عزیزان و فعالین امر محیط زیست، توفیق و سعادت روز افزون مسئلت می نمایم.

              هیبت الله عبدی زاده
  مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز

   

ورود کاربران
کلمه کاربری: رمز عبور:
:: اخبار و اعلانات
>> آرشیو اخبار
:: مناقصات و مزایدات
>> آرشیو مناقصات و مزایدات