• مدیرعامل جدید شرکت شهر صنعتی کرمانشاه معرفی شد

  ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند - 13:08:00

  مدیرعامل جدید شرکت شهر صنعتی کرمانشاه معرفی شد

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهر صنعتی البرز، مراسم تودیع مدیرعامل قبلی و معارفه مدیر عامل جدید شرکت شهرصنعتی کرمانشاه با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت های شهر صنعتی البرز و کرمانشاه برگزار شد
  بر این اساس با صدور حکمی از سوی دکتر هیبت الله عبدی زاده مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز(شرکت شهر صنعتی البرز سهامدار عمده شرکت شهر صنعتی کرمانشاه می باشد) مهندس محمدحسین آزادبخت به عنوان مدیر عامل جدید شرکت شهر صنعتی کرمانشاه برگزیده و معرفی شد.
  دکتر عبدی زاده مدیرعامل شرکت شهر صنعتی البرز در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: پویایی تولید و اشتغال در گرو کار و تلاش شبانه روزی است و برهمین همین اساس همه ما وظیفه داریم زمینه فعالیت واحدهای صنعتی را هموار کنیم.
  وی افزود: شرکت شهر صنعتی البرز به عنوان سهامدار عمده شرکت شهر صنعتی کرمانشاه بر خود وظیفه می داند که با برطرف کردن موانع و مشکلات، دوباره این مجموعه صنعتی غنی را به مسیر شد و شکوفایی برساند.
  مهندس محمدحسین آزادبخت مدیرعامل جدید شرکت شهر صنعتی کرمانشاه نیز ضمن تقدیر از اعتماد مدیرعامل و اعضای هیات مدیره، ابراز امیدواری کرد با حمایت مسئولان و همراهی نیروهای شرکت، این مجموعه خدمات بیشتری را به واحدهای تولیدی مستقر ارائه کند.
  گفتنی است مهندس آزادبخت پیش از مسئولیت هایی چون مدیریت برنامه ریزی شرکت ناو صنعت مس، عضو موظف هیئت مدیره و معاون برنامه ریزی شرکت فولاد کاویان،
  عضو شورای معاونین و مدیرکل ارتباطات منطقه ویژه اقتصادی پارسیان،
  مشاور مدیرعامل هواپیمایی آسمان،
  مشاور اقتصادی و بانکی شرکت شهاب و
  قائم مقام خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه خود به ثبت رسانده بود

   

  .

ورود کاربران
کلمه کاربری: رمز عبور:
:: اخبار و اعلانات
>> آرشیو اخبار
:: مناقصات و مزایدات
>> آرشیو مناقصات و مزایدات