• بازدیداستاندارمحترم قزوین از چند شرکت تولیدی درشهرصنعتی البرز

  ۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور - 08:47:30

  استاندار قزوین:نمایشگاه دائمی صنعت فرصتی عالی برای حمایت وتوسعه صنعت

  هدایت الله جمالی پور در حاشیه بازدیداز چند شرکت تولیدی در شهرصنعتی البرز بابیان این مطلب که: یکی از راهکارهای تقویت وحمایت از تولیدکننده داخلی، معرفی محصولات تولیدشده آنها میباشدکه اینکار نیازمند یک مرکزی است که بتوان آن محصول تولیدشده را در داخل آن به عرصه نمایش گذاشت.

  ایشان درادامه اظهار داشتند: دراستان قزوین شهر صنعتی البرز همیشه پیشرو در عرصه صنعت بوده و اولین شهرصنعتی ایران میباشد که مکانی شرکت شهرصنعتی در نظر گرفته است برای احداث نمایشگاه دائمی صنعت که درآن محصولات تولید شده در داخل استان قزوین واستان های همجواره برای معرفی به نمایش گذاشته شود و مکانی برای گفتگوی فی مابین تولید کننده گان و تجار باشد.

  وی افزود:مقررشدشرکت شهرصنعتی البرز هر چه سریعتر نسبت به تهیه طرح و نقشه های اجرایی  ساختمان نمایشگاه با هماهنگی سازمان صمت استان اقدام کندودر طراحی علاوه بر غرفه های عرضه محصولات باید سالن آمفی تاتر،هتل و اتاق گفتگو برای صحبت وتبادل اطلاعات بین تجار وتولید کننده پیش بینی شده باشد.

  ایشان درپایان اظهارداشتند:با توجه به اینکه این کار یک کار بسیار ارزشمند ومهمی میباشد،همه ادارات از جمله شهرداری الوند ومعاونت عمرانی استانداری قزوین باید در احداث این پروژه باشرکت شهر صنعتی البرزهمکاری نمایند.

ورود کاربران
کلمه کاربری: رمز عبور:
:: اخبار و اعلانات
>> آرشیو اخبار
:: مناقصات و مزایدات
>> آرشیو مناقصات و مزایدات