• پیام تبریک مدیر عامل شرکت شهر صنعتی البرز به مناسبت۹اردیبهشت روز شوراء

  ۱۴۰۱ يکشنبه ۱۱ ارديبهشت - 09:30:51

    

  پیام تبریک مدیرعامل شرکت شهرصنعتی البرز به مناسبت فرا رسیدن ۹ اردیبهشت روز شوراها

  مدیر عامل شرکت شهرصنعتی البرز با صدور پیامی ۹ اردیبهشت ماه روز شوراهای اسلامی شهر و روستا را تبریک گفت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت شهرصنعتی البرز همزمان با فرارسیدن ۹اردیبهشت ماه روز شوراها داریوش یوسفی فخر مدیر عامل شرکت شهرصنعتی البرز با صدور پیامی این روز را تبریک گفت.در متن پیام مدیر عامل آمده است :


  وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ

  شوراها از مظاهر مشاركت مردمى و براى تسهیل امور مردم است.
  مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

   

  نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نام گذاری شده است که این نامگذاری فرصتی است مناسب تا تلاش شبانه روزی اعضاء محترم شوراهای اسلامی شهر الوند را صمیمانه گرامی داشته و برای این تلاشگران عرصه های اجتماعی و مردمی از درگاه نورافشان احدیت طلب توفیق و بهروزی نماییم.

  بی شک شوراها بی واسطه ترين حلقه ارتباطی مردم، با حاكميت و نماد تجلی خرد جمعی هستند. المانی ازاحترام و اکرام به شخصيت و هويت انسان و مردم عزيز ايران. نهادی که مشورت  را يکی از ارکان مهم سلامت تصميم گيری  می داند و به بركت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت  خود و فضایی كه در آن زندگی می كنند، دوچندان گردید تا از قبل آن جامعه به سوی کمال سوق داده شود و هر روز بیش از گذشته شاهد بالندگی همه جانبه شهر باشیم.

  اینجانب اين روز با شکوه را به همه‌ی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاها به‌ ويژه به اعضای محترم شورای اسلامی شهر الوند که با وظيفه‌شناسی، همدلی و همزبانی در حل مشکلات شهر تلاش می‌نمايند و با امانت وکفايت برای نيل به جامعه‌ی شهروند مدار خالصانه کوشش می‌نمايند، تبريک و تهنيت عرض می نمایيم .

  داریوش یوسفی فخر
  مدیر عامل شرکت شهر صنعتی البرز

ورود کاربران
کلمه کاربری: رمز عبور:
:: اخبار و اعلانات
>> آرشیو اخبار